8. 5. 2012

Den otevřených dveří: Rezidenční park Baarova – 27. 5. 2012 od 10.00 do 17.00 hod.

V neděli 27. května 2012 od 10.00 do 17.00 hodin zveme všechny zájemce o koupi či pronájem bytu na prohlídku Rezidenčního parku Baarova, kde se mohou těšit na grilované dobroty, vynikající zmrzlinu a malý dárek. Více informací získáte na webu projektu: www.baarova.cz.
Prohlídku objektu včetně vzorového bytu si samozřejmě můžete domluvit kdykoliv dle Vašich časových možností. 
Kontakt:
Václav Černý
Tel.: + 420 724 607 209
E-mail: vaclav.cerny@passernvest.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.