1. 3. 2021

Podpora sportu a zdravého životního stylu

Vážení sousedé,
rádi bychom se v tomto vydání věnovali ryze lokálnímu tématu, které se týká rozvoje a podpory zdravého životního stylu formou různorodých sportovních aktivit v lokalitě, kterou dlouhodobě rozvíjíme, jak z pohledu udržitelnosti, tak jako příjemné místo pro život. Na Brumlovce postupem času vzniklo několik sportovišť pro různé věkové kategorie, na kterých je možné (samozřejmě i s ohledem na aktuální opatření a různá omezení) trávit volný čas a dopřát si sportovní vyžití.

Klíčovým místem pro celoroční sportovní aktivity je unikátní fitness a wellness Balance Club Brumlovka, který najdete v centru lokality. V loňském roce jsme zahájili modernizaci klubu zahrnující také zásadní rekonstrukci wellness zóny s 25metrovým plaveckým bazénem, vířivkou a saunami. Součástí klubu je také střešní terasa s venkovní vířivkou a lehátky, ideální k opalování či relaxaci. Přehlednou nabídku aktivit a služeb si můžete prohlédnout na stránkách www.balanceclub.cz.  Pokud vás tato upoutávka zaujala, jsme samozřejmě připraveni vám poskytnout patřičné informace týkající se možného členství. Pokud váháte a chtěli byste si klub nejdříve prohlédnout, rádi vám jej osobně představíme v rámci Dnů otevřených dveří, které připravujeme. O datu jejich konání budeme včas informovat.

Dalším sportovním zařízením určeným široké veřejnosti je atletický stadion se vstupem z ulic Na Schodech či Baarova. Jedná se o celoroční sportovní plochu, kde je možné vyzkoušet hned několik atletických disciplín (např. běh, skok daleký a vysoký), cvičení s vlastní váhou na workoutovém hřišti nebo je zde prostor pro míčové hry. V případě zájmu napište na info@passerinvest.cz a my vám rádi sdělíme podmínky, za kterých lze tento stadion využívat.

Na závěr bychom vám rádi představili klasické sportovní hřiště s umělým povrchem v ulici U Michelské školy, na kterém lze provozovat všechny tradiční kolektivní a míčové hry fotbalem počínaje a tenisem konče. Výhodou tohoto hřiště je možnost využití zázemí se šatnami v prostorách školy Elijáš. Tento prostor se dá pronajmout jednorázově, či dlouhodobě na stránkách www.viceucelovehriste.cz.

V jeho těsném sousedství naleznete také dětské herní a sportovní hřiště, které je určeno pro ty nejmenší i mládež do 15 let. Jeho součástí jsou různé prolézačky s hracími prvky a streetballové hřiště určené především pro míčové hry. Prostor je přístupný po celý rok zdarma.

Jsme rádi, že vám a vašim blízkým můžeme nabídnout takto široké spektrum sportovišť. Doporučujeme využít našich komunikačních kanálů (např. bbcentrum.cz, FB BB Centrum), na kterých lze zjistit veškeré informace a podmínky užití a členství.

Těšíme se na setkání s vámi v BB Centru.