Hledáme do nového týmu kolegyni/kolegu na pozici Recepční.

FLEKSI, projekt koncernu Passerinvest, nabízí plně vybavené  kanceláře a místa pro coworking i eventy lokalitě Brumlovka v Praze 4.

Chcete být součástí skvělého týmu?

Setkávat se s inspirativními lidmi a tvořit novou komunitu?

Nástup ideálně ihned, případně dle domluvy. Ozvěte se!

Více informací o pozici je zde.

Náplň práce:

  • péče o klienty i celé prostory FLEKSI
  • přijímání a uvádění klientů, hostů či obchodních partnerů
  • příprava a koordinace zasedacích místností
  • podpora při pořádání eventů
  • budování komunity FLEKSI
  • běžná administrativa – objednání kancelářských potřeb, zajištění přepravních služeb a kurýrů, občerstvení, fakturace, a další podpůrné činnosti recepce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC – MS Office
  • příjemné a kultivované vystupování, spolehlivost, vstřícnost a klientský přístup, flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • komunikativní AJ (slovem i písmem – alespoň úroveň B2)
  • rodilý mluvčí (případně ČJ na úrovni C1)
  • předchozí zkušenost v oboru – výhodou

Nabízíme:

  • příjemný pracovní kolektiv
  • práce v nově vzniklém atraktivním prostoru na Brumlovce
  • zázemí stabilní české společnosti (společnost koncernu Passerinvest)
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • odpovídající mzdové ohodnocení

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hr@passerinvest.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů PASSERINVEST GROUP, a.s. a FLEKSI prostor, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.