14. 2. 2016

Zamilovaná KnihoBudka v BB Centru

BB Centrum představí svou KnihoBudku v Baarově parku na svatého Valentýna v novém. Úspěšná veřejná knihovna vymění částečně svůj knižní repertoár a nabídne až do konce února čtenářům knihy s romantickou tématikou. Na své si přijdou čtenářky nejen červené knihovny ale i skutečných životních příběhů.

Návštěvníci Baarova parku, zaměstnanci a nájemci BB Centra, ale také široká veřejnost si mohou od pátku 12. února do konce měsíce vypůjčit v KnihoBudce v Baarově parku knihy se zamilovanou tématikou nebo je naopak přinést. KnihoBudka má k této příležitosti tematický nový polep a zájemci o romantickou literaturu ji určitě nepřehlédnou.

„KnihoBudka byla do BB Centra umístěna v srpnu loňského roku a setkala se s obrovským úspěchem, což nás velmi těší. Velký zájem o knihy nás inspiroval k nápadu tematicky ji zapojit do některého z významných dnů v roce,“ říká Kristýna Samková, vedoucí marketingu PASSERINVEST GROUP. „Den svatého Valentýna jsme tak protáhli na celý únor a samozřejmě budeme rádi, když si stávající knihy najdou své čtenáře a naopak do knihobudky nové knihy přibudou. Takový je princip knihovny…“

Pravidla používání KnihoBudky zůstávají stejná. Čtenáři si mohou bezplatně vypůjčit a odnést jakoukoliv knihu dle vlastního výběru. Pro vypůjčení není stanovena žádná výpůjční lhůta, vrátit titul je možné kdykoliv. Dotyčný má tedy možnost přečíst si knihu v klidu a nemusí se obávat pokuty za pozdní vrácení. A pokud čtenáři chtějí, mohou naopak KnihoBudku obohatit o výtisk z vlastní knihovny a podělit se tak o něj s ostatními nadšenými čtenáři.

BB Centrum je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice. Není to však jen administrativní centrum – BB Centrum je i multifunkčním komplexem s veškerou občanskou vybaveností. Nabízí možnost bydlení i pracovní příležitosti, relaxaci, vzdělání, ale
i kulturní vyžití. Na začátku letošního února byly posíleny autobusové linky BB1 a BB2 spojující BB Centrum se stanicí metra Budějovická o dva nové elektrobusy. Jedná se o první elektrobusy nasazené do ostrého provozu pražské hromadné dopravy, které mohou návštěvníci BB Centra navíc využívat zcela bezplatně.

Novinky a aktuální informace o dění v BB Centru naleznete na http://www.facebook.com/BBCentrum.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Kristýna Samková, Head of PR and Marketing

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

E-mail: Kristyna.Samkova@passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.