3. 6. 2008

VÍTĚZEM 8. ROČNÍKU TURNAJE BB CENTRUM CUP

Putovní pohár za vítězství si po celodenním zápolení nakonec odnesl tým z Balance Clubu Brumlovka, jehož hráč Ondřej Walter se stal i nejlepším střelcem turnaje, na druhém místě se pak umístili zaměstnanci ze Skupiny ČEZ a bronzové ocenění si odnesli hráči z pořadatelské společnosti PASSERINVEST GROUP.

„Jsem velice rád, že tradice turnaje v sálové kopané pokračuje již osmým rokem, neboť je to výjimečná příležitost, při které se můžeme vzájemně setkat v neformálním prostředí a v přátelské atmosféře si zasportovat,“ řekl Daniel Kubeš, Property manager společnosti PASSERINVEST GROUP.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.