6. 2. 2019

V únoru si v BB Centru vychutnáte nejen dobré jídlo

Do nového roku jsme po Vánocích všichni vstoupili odpočatí a naplněni novou energii. Ta se však s postupujícím časem začíná vytrácet a je potřeba ji nějak obnovit. Třeba na některé z únorových akcí BB Centra, jež pořádá společnost PASSERINVEST GROUP a které jsou určené pro širokou veřejnost i nájemce kancelářských budov. Zastavte se v BB Centru!

7. 2. Cestovatelský večer na téma Maroko

14. 2. Sladký život v BB Centru

28. 2. Masopust v BB Centru

Počasí za oknem je ještě pořád zimní, sluníčko se objeví pouze občas a spíš mimoděk a do léta je daleko. Když už není možné užívat si letních teplot venku, můžou se návštěvníci BB Centra do horkého podnebí přenést alespoň prostřednictvím cestopisné přednášky. V dalším z oblíbených Cestovatelských večerů konaný ve čtvrtek 7. února v restauraci KOBE zavede fotografka a cestovatelka Jana Kupčáková posluchače do slunného Maroka a ukáže jim krásu mořského pobřeží, vyprahlé pouště nebo třeba tradičních hlučných bazarů.

V následujícím týdnu si přijdou na své všichni milovníci sladkých cukrovinek. Na náměstí Brumlovka v BB Centru se totiž bude 14. února slavit svátek sv. Valentýna. Od jedenácti hodin dopoledne až do šesté večerní budou návštěvníkům k dispozici stánky se sladkým občerstvením, chutnými nápoji a pestrými květinami. K dispozici bude rovněž tematický fotokoutek, živá hudba a doprovodný program pro děti.

Závěr měsíce bude patřit masopustu. To pravé karnevalové veselí odstartuje na náměstí Brumlovka ve čtvrtek 28. února. Nebudou chybět stánky s nefalšovanými masopustní hody v podobě smažených koblih nebo bramboráků a dalších oblíbených tradičních pochutin a nápojů spojených s tímto svátkem předjaří. Děti si mohou vyrobit vlastní maškarní masku a třeba si v ní zatančit během karnevalových oslav. Pro malé i velké zahraje na kytaru Jakub Xavier Baro a vystoupí klauni.

Více informací a přehled akcí naleznete na facebookových stránkách BB Centra.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail: Kristyna.Samkova@passerinvest.cz
www.passerinvest.czwww.bbcentrum.cz

Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

O investorovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším projektem ve střední Evropě, si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.