3. 2. 2014

V BB CENTRU byla dokončena a zkolaudována už 16. budova. První nájemci se již začínají stěhovat.

PRAHA 4 – Na podzim loňského roku byl na území BB Centra v Praze 4 – Michli developerskou společností PASSERINVEST GROUP dokončen a zkolaudován další administrativní objekt. Nachází se v severovýchodní části areálu, konkrétně na adrese Michelská 1552/58, a nese jednoduchý název – G.

Na čtyřech nadzemních podlažích budova G nabízí celkem 5 500 metrů čtverečních variabilních kancelářských ploch – k dispozici jsou zde jak velmi prostorné kanceláře, tak menší jednotky o ploše od 200 do 550 metrů čtverečních. V přízemí budovy se nachází dalších 1 014 metrů čtverečních pronajímatelných ploch, které jsou primárně určeny pro obchod a služby. Jejich nabídka rozšíří již tak bohatou a pestrou paletu obchodů a služeb, kterými areál BB Centra disponuje. Uživatelům i návštěvníkům budovy bude sloužit celkem 148 komfortních parkovacích míst situovaných do podzemního podlaží.

 První nájemci budovy G na sebe nenechali dlouho čekat – již 1. března letošního roku zde bude pro milovníky golfu otevřen nový GolfProfi Store Praha.

 „Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli pro výběr nových prostor v rámci BB Centra, je jeho excelentní dopravní dostupnost,“ říká Tomáš Krebs, spolumajitel GolfProfi. „Díky skvělé poloze se GolfProfi obchod jistě stane centrem golfového dění pro všechny golfisty, a to nejenom z Prahy, ale i z celých Čech. Moderní prostory budovy G nám totiž poskytnou zázemí pro vybudování golfového obchodu nejvyšší světové úrovně. Jeho součástí se stane i špičkové fitting centrum pro sestavení golfových holí na míru, které bude dostupné pro každého – jak pro začínajícího, tak pokročilého golfistu. Širokou nabídku sportovní módy pak ocení nejenom golfisté, ale všichni návštěvníci BB Centra,“ dodává Tomáš Krebs.

 Dalším nájemcem, z něhož se budou opět radovat zejména milovníci sportu, se stal RunExpert.

 „Naše služby, zaměřené na aktivní trávení volného času, bychom rádi  nabídli všem lidem – tedy jak těm, kteří v BB Centru pracující, tak návštěvníkům centra. Chceme běhání a veškeré další služby s tím spojené – kupříkladu diagnostiku či poradenství při běhání –  přiblížit všem, kdo budou mít čas a chuť se zapojit. Náš obchod bude vytvořen tak, aby zde každý našel to, co potřebuje – přinášíme nejenom široký výběr zboží, ale i dobrou radu a skvělé zázemí pro běžce,“ přibližuje zaměření obchodu Martin Pošvic, jednatel společnosti RunExpert.

Obchod věnovaný běhání a všemu, co s tímto pohybem souvisí, se bude rozkládat na ploše přibližně 160 metrů čtverečních a najdete ho v přízemí. Otevřen bude taktéž v březnu 2014.

 V současné době samozřejmě probíhají další jednání s několika zájemci o pronájem kancelářských a obchodních ploch v této moderní novostavbě.

Od února roku 2013 je pro zájemce o prohlídku a pronájem administrativních prostor v budově G připraven také showroom. Developer projektu ho zrealizoval ve spolupráci s firmou TECHO. Tato firma je předním výrobcem a dodavatelem kancelářského nábytku a celý showroom v budově G svým nábytkem vybavila. Návštěva a prohlídka ukázkové kanceláře, umístěné do druhého nadzemního podlaží budovy G, je možná kdykoli po telefonické domluvě.

Budova G je, podobně jako ostatní projekty společnosti PASSERINVEST GROUP, ohleduplná vůči životnímu prostředí a lidem, kteří v ní pracují. Má energetický štítek B a dle BREEAM je certifikována jako zelená budova.

Více informací Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: vendula.malochova@passerinvest.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.