1. 9. 2015

Štěpán Smrčka vede obchodní oddělení PASSERINVEST GROUP

Štěpán Smrčka vede od počátku září tohoto roku obchodní oddělení developerské a investiční společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. Na starosti má plánování a kontrolu obchodních aktivit, řízení a rozvoj obchodního týmu a péči o klienty a partnery. 

Štěpán Smrčka (34) je absolventem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. V roce 2012 nastoupil do společnosti PASSERINVEST GROUP na pozici akvizičního specialisty. Později se stal sales manažerem kancelářských objektů v BB Centru, multifunkčního areálu na Praze 4. Významně se podílel například na úspěšném pronájmu kancelářských prostor v Budově DELTA, jejímiž aktuálními nájemci jsou společnost Hewlett-Packard a Microsoft. 

Štěpán Smrčka hovoří anglicky a francouzsky. Mezi jeho zájmy patří volejbal, lyžování a lední hokej. 

 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: Vendula.Malochova@passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Ing. Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.