31. 3. 2015

Samoobslužná restaurace v budově Nová Karolina Park otevřena

Nová Karolina Park nově nabízí jak svým nájemcům, tak i veřejnosti možnost stravování v samoobslužné restauraci. Od pondělí 30. 3. 2015 si tak mohou zájemci zajít na snídani, oběd či svačinu do Restaurace Nová Karolina Park v centru Ostravy, která bude otevřena od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 15:00 hodin.

 Budova Nová Karolina Park, ve které v současnosti sídlí jedenáct firem a pracuje přes tisíc zaměstnanců, nenabízí k pronájmu pouze administrativní prostory, ale i obchodní jednotky ve svém přízemí. A právě zde se na ploše 631 m2 otevírá nová samoobslužná restaurace se 160 místy, jejímž provozovatelem je společnost GTH catering. Samoobslužná restaurace tak doplňuje nabídku zajímavých retailových prostor v přízemí této moderní budovy o šesti nadzemních podlažích – nachází se zde lékárna, květinářství nebo prodejna hodinek. Své pobočky zde také otevřely banky jako Česká spořitelna, Raiffeisenbank a UniCredit Bank.

 Snídaně jsou v Restauraci Nová Karolina Park podávány formou teplého i studeného bufetu. V době od 11:30 do 15:00 hod si mohou zákazníci vybrat ze dvou druhů polévek, tří druhů hlavních jídel, dvou druhů minutkových jídel a v menu nechybí ani vegetariánská nabídka. Vedle denního menu je k dispozici teplý masový i bezmasý pult s výběrem příloh dle vlastní chuti. Pro milovníky zdravé stravy je přichystán salátový bar s čerstvou zeleninou pro namíchání salátů dle libosti. Pestrou nabídku pak doplní nejen čerstvé obložené bagety vlastní výroby, dezerty, ovoce, studené a teplé nápoje, ale i prodej pečiva, balených nápojů, sušenek, cukrovinek, mléčných výrobků a dalších lahůdek. Aktuální denní nabídka restaurace bude zveřejněna vždy na webu www.gth.cz/nkp. Pro větší pohodlí je možné odložit si tašky a kabáty do šatních skříněk při vstupu do restaurace.

Nová Karolina Park vyrostla na místě, které má genius loci i veškerou občanskou vybavenost a možnost parkování. Její atraktivitu zvyšuje jak poloha na hlavní ostravské třídě 28. října s tramvajovou zastávkou přímo u severní recepce objektu, tak i průchozí atrium k obchodnímu centru Forum Nová Karolina. Atrium budovy, ve kterém se nachází i vstup do restaurace, oživují umělecká díla, která byla transformována z výdechů plynů bývalých důlních děl. Více než 4 000 lidí, kteří denně prochází atriem, může využít tohoto prostoru s fontánkami, lavičkami a skupinami rozmanitých keřů, k odpočinku při polední pauze, k setkání s přáteli u kávy po náročném dni či pro neformální schůzku s obchodním partnerem mimo kancelář nebo jen k posezení a četbě na lavičce.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: vendula.malochova@passerinvest.cz

www.passerinvest.cz                            www.novakarolinapark.cz

 

Ing. Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.