30. 10. 2014

Royal Canin se stěhuje do Budovy G v pražském BB Centru

Společnost Royal Canin, výrobce vysoce kvalitních krmiv pro domácí zvířata, brzy rozšíří řady nájemců Budovy G v BB Centru na Praze 4. Tato administrativní budova z portfolia přední české developerské společnosti PASSERINVEST GROUP, která se nachází na rohu ulic Michelská a Baarova, je tak z více než 60 % pronajatá.

 

Budova G o čtyřech nadzemních a třech podzemních podlažích z dílny architektonického studia ATELIER 8000, byla dokončena v minulém roce. Z celkových 5 137 m2 kancelářských ploch je v současnosti pronajato 3 000 m2. Přízemí budovy tvoří  1 263 m2 obchodních ploch, z nichž je již 1 000 m2 zaplněno a volná je pouze jedna obchodní jednotka. Kromě společnosti Royal Canin, která se do Budovy G přestěhuje k 1. prosinci 2014, patří mezi nájemce budovy firmy jako Mars, Wrigley, Fiat nebo SII a své prodejny zde otevřely obchody se sportovním vybavením GolfProfi Store Praha a Runpremio. Nově zde také zahájila provoz thajská restaurace KIINDI s výbornou fusion kuchyní a zajímavým designovým interiérem.

 

„Stěhování do BB Centra pro nás bylo logickou volbou, protože ve stejné budově mají od května své sídlo také další firmy, které jsou stejně jako Royal Canin součástí skupiny Mars. Nové sídlo nám tak umožní sdílet společné prostory a zároveň nabízí příjemné prostředí včetně střešní terasy nebo zahrady,“ komentuje důvody stěhování Denis Klinger, generální ředitel Royal Canin.

 

Budova G, celkově již 16. budova pražského BB Centra, je ohleduplná nejenom vůči životnímu prostředí, ale i lidem, kteří v ní pracují. Má energetický štítek B a získala certifikaci BREEAM, která zaručuje vysoký standard osvědčených postupů v oblasti udržitelné výstavby a je měřítkem pro rozpoznání kvality budovy v rámci životního prostředí.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521
Mobil: (+420) 605 318 974
E-mail: Vendula.Malochova@passerinvest.cz
www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

Ing. Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Tel.: (+420) 222 927 125
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.