21. 4. 2015

Puzzle Salads otevřel pobočku v pražském BB Centru

 Obchodní prostory budovy FILADELFIE v BB Centru na Praze 4 si pro svou druhou pražskou pobočku vybral salátový bar Puzzle Salads. BB Centrum tak nabízí nájemcům, jejich zaměstnancům a všem návštěvníkům další příjemný prostor pro lehký a zdravý oběd, krátký odpočinek či setkání s rodinou a přáteli.

 Puzzle Salads připravuje pro své zákazníky denně čerstvé domácí polévky, několik druhů salátů, které jsou míchány přímo před kupujícím, sladké a slané pečivo vlastní výroby, domácí limonády a výbornou kávu. Pokud nebudou mít návštěvníci právě chuť na žádný salát z nabídky, mohou si ho nechat připravit čistě podle své chuti. Veškerý nabízený sortiment si je samozřejmě možné odnést s sebou.

 Otevřeno je ve všední den od 10:30 do 17:30 hod v přízemí budovy FILADELFIE v Želetavské ulici. Vchod do jednotky je možný jak z terasy od Baarova parku, tak přímo z budovy. Na ploše 136 m2 je k dispozici 30 míst k sezení a v letních měsících se jejich počet rozroste o dalších 18, která budou na venkovní předzahrádce s výhledem na vodní fontánu a Baarův park.

 „BB Centrum už dnes není jen administrativním centrem, ale je skutečnou městskou částí s prostory k bydlení, aktivnímu odpočinku a relaxaci. Je to místo s plnou občanskou vybaveností,“ popisuje Václav Černý, Sales Manager společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s., a dodává, „a nyní nabízí svým obyvatelům i návštěvníkům další speciální prostor pro oběd či pro chvíli relaxace nejen s kávou. Jsem přesvědčený, že díky snadnému přístupu z Baarova parku uvítají tuto možnost občerstvení při hrách v parku také maminky s dětmi.“

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: Vendula.Malochova@passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Ing. Marcela Štefcová

Crest Communications a.s.

Tel.: (+420) 222 927 125

Mobil: (+420) 731 613 669

E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

 

O developerovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším českým projektem si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty. 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.