11. 9. 2019

Představujeme nový tištěný magazín BB Centrum CITY

Areálový magazín BB Centra se představil v nové podobě. Změnil název a upravil design, aby svým čtenářům poskytl ještě příjemnější zážitek z času stráveného nad jeho stránkami. Nový název magazínu zní BB Centrum City, a časopis se tak nově prezentuje modernějším vzhledem a větší přehledností, díky čemuž se čtenáři snáze zorientují v obsahu. Vedle informací o dění v BB Centru časopis nabízí také rozhovory se zajímavými osobnostmi či tipy na zdravý životní styl a volnočasové aktivity.

Magazín BB Centrum City vychází třikrát ročně v jarním, letním a zimním čísle. Pro zájemce je zdarma k dispozici v areálu BB Centra a je rovněž distribuován do poštovních schránek v blízkém okolí. Vedle tištěného nákladu 3 000 kusů včetně 500 v angličtině, je časopis k dispozici také v elektronické podobě, která je volně ke stažení na webových stránkách BB Centra.

V rámci každého čísla jsou čtenáři informováni o aktuálním dění v areálu BB Centra, o novinkách ze strany nájemců retailových prostorů, dostanou pracovní tipy a jsou jim prezentovány rovněž možnosti trávení volného času či zajímavosti z oblasti technologií, sportu i kultury.

„Je pro nás velmi důležité, abychom otevřeně komunikovali o všem, co se v BB Centru i jeho okolí děje. Proto jsme velmi rádi, že si časopis našel své čtenáře i mezi rezidenty bydlícími v sousedství,“ doplňuje Kristýna Samková, Head of Marketing and PR PASSERINVEST GROUP.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail: Kristyna.Samkova@passerinvest.cz
www.passerinvest.czwww.bbcentrum.cz

Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.