10. 9. 2023

Pozvánka na 21. 9. „Rozbouřené vody nájmů administrativních budov, aneb co bude dál“

Diskusní setkání ARTN – 21.9. 2023 od 10:00 do 12:00

Zveme vás na diskusní setkání ARTN, které se koná 21.9. od 10:00 – 12:00 hod. v prostorách Fleksi – Budova B, Vyskočilova 1422/1a v Praze 4 na Brumlovce.

Využijte tak  jedinečnou možnost potkat se s odborníky. Během dopoledne Vám představíme ukázku ekonomiky výstavby kancelářských budov za posledních pár let a zároveň se můžete zapojit do panelové diskuse s Radimem Passerem, Petre Paličkou, Petrem Urbánkem a Tewfikem Sabongui.

Registruje se prosím přímo  na  ARTN 

Těšíme se na Vás.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.