25. 4. 2023

Passerinvest Group získala tři ocenění v rámci prestižní soutěže CZECH TOP 100

Sdružení CZECH TOP 100 v dubnu zveřejnilo žebříček 100 nejobdivovanějších firem České republiky. Mezi prvních deset firem se dostala společnost Passerinvest Group a.s. (dále jen Passerinvest), která je v první desítce jedinou firmou z oblasti developmentu. Kromě tohoto úspěchu získala Passerinvest také první místo v oborové kategorii „Činnosti v oblasti nemovitostí, služby pro podniky“ a do třetice dokonce zvláštní ocenění Management Excellence Award za úspěšnou realizaci rezidenčního projektu Rezidence Oliva v Praze 4.

„Získaných ocenění si velmi vážíme. Takto skvělá umístění nám potvrzují, že děláme s Boží pomocí naši práci dobře, bez ohledu na to, v jaké fázi ekonomického cyklu se zrovna nacházíme. O to více jsem rád, že se tento úspěch týká každého našeho zaměstnance, a to bez ohledu na to, ve kterém oddělení pracuje. V našem oboru se vždy jedná o týmovou práci. I nadále se budeme snažit pokračovat ve stejném přístupu, firemních hodnotách a spolupráci s našimi partnery i nejbližší komunitou, která nás obklopuje,“ vyjádřil se Vladimír Klouda, výkonný ředitel Passerinvest Group a.s.

Žebříček CZECH TOP 100 Nejvýznamnějších firem České republiky je prvním a současně nejdéle trvajícím projektem v oblasti vyhodnocování a udělování cen zejména z oblasti ekonomiky. Cílem projektu je každoročně poskytovat odborný a dostatečně reprezentativní přehled o klíčových subjektech české ekonomiky. V letošním ročníku hodnotila porota z řad odborné ekonomické veřejnosti téměř 800 firem. Posuzovala se například kvalita managementu, inovace, vztah ke společnosti a životnímu prostředí, kvalita produktu, ale i finanční spolehlivost jednotlivých firem.

Vyhlášení výsledků 24. ročníku proběhlo 19. dubna na slavnostním obědě v Restauraci Obecního domu v Praze za účasti více než sta top manažerů a dalších osobností.

Kompletní výsledkovou listinu je možné shlédnout zde.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.