30. 5. 2006

PASSERINVEST GROUP: JEDINÝ DEVELOPER V ŽEBŘÍČKU 100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČR

Česká developerská společnost Passerinvest Group se jako jediný developer umístila v prestižním žebříčku „100 nejvíce obdivovaných firem ČR“.

V osmém ročníku udělilo sdružení CZECH TOP 100 titul „Obdivovaná firma ČR 2006“ mladoboleslavské společnosti ŠKODA AUTO a. s.. Na druhé pozici se umístila elektrárenská společnost ČEZ, a. s. a třetí nejvíce obdivovanou firmou se stala Zentiva a.s.. Dvacet firem se v tomto žebříčku objevilo letos poprvé, což naznačuje celkově dobrý ekonomický růst v ČR. K těmto nově zařazeným společnostem se v odvětví Služby pro podniky, činnosti v oblasti nemovitostí přidala jako jediná developerská společnost česká firma Passerinvest Group, a. s.. V této kategorii se umístila na čtvrtém místě za firmami KPMG, Veletrhy Brno a Deloitte.

Žebříček 100 obdivovaných firem ČR sestavuje sdružení CZECH TOP 100 na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací. Tito odborníci hodnotí firmy podle kritérií jakými jsou např. základní ukazatele, vnitrofiremní vztahy, vnímání společnosti veřejností apod..

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.