6. 4. 2023

Osobní web zakladatele a CEO společnosti Passerinvest Group

Lidské životy jsou tvořeny mnoha činnostmi a oblastmi, ve kterých se pohybujeme. Stejně tak život Radima Passera, je složen z různorodých sfér.

Nový osobní web Radima Passera představuje čtyři klíčové oblasti jeho života, mezi které patří víra, práce, hobby a rodina.

Z obsahu webu se návštěvníci mohou dozvědět čemu a proč věří, více o jeho hlavních pracovních projektech, koníčcích a také o tom, kterými principy se inspiruje v prostředí své rodiny.

Web obsahuje také část pro novináře a je k dispozici v české i anglické verzi.

Radim Passer – Youtube

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.