3. 1. 2005

OKIN PRO BETU

Passerinvest Group, developer známého administrativního parku BB Centrum, ukončil výběrové řízení na správce budovy Beta, jejíž dokončení je plánováno na jaro 2005. Ze sedmi poptaných správcovských společností byla vybrána společnost OKIN FACILITY, která spravuje budovy v severní části BB Centra. O výběru rozhodla nejvýhodnější cena a velmi dobrá zkušenost a spolupráce s touto společností. Nový správce zahájí svoji činnost již začátkem roku spoluprací při dokončování budovy, zkouškách všech zařízení, zaškolování obsluhy apod.

OKIN FACILITY je moderní správcovská firma s nadnárodním zázemím. Na českém trhu působí od roku 1993, v areálu BB Centra od roku 1998. „Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat tak, abychom obstáli v tvrdé konkurenci. Důkazem, že se nám to daří, je právě Beta,“ říká Michal Jelínek, výkonný ředitel OKIN.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.