31. 8. 2018

Náměstí Brumlovka ovládla Latinská Amerika

Náměstí Brumlovka v pražském multifunkčním areálu BB Centrum ovládla Latinská Amerika nejen svými rytmy, ale i dobrým jídlem. Chutě a vůně Argentiny, Brazílie, Kuby, Chile či Mexika se propojily a zaplnily skoro celé BB Centrum. V odpoledních hodinách se pak volné prostranství před budovou BRUMLOVKA proměnilo ve velký taneční parket, kde se zájemci mohli v rámci workshopu naučit kroky kubánského tance Salsa.

Náměstí Brumlovka bylo slavnostně otevřeno v červnu letošního roku na místě původního parkoviště. Od tohoto okamžiku se na něm uskutečnilo hned několik volně přístupných kulturních akcí pro veřejnost a byly zahájeny pravidelné páteční trhy. Každý pátek se od 8 do 17 hod. promění náměstí na tradiční trhy, kde místní dodavatelé nabízí např. pečivo slané, sladké či bezlepkové, mléčné výrobky, vajíčka, uzeniny, ovoce, zeleninu a čerstvé květiny. Trhy budou probíhat i v zimním období, kdy se plynule promění sezónní nabídka na vánoční.

I v nejbližších dnech je program na náměstí opravdu nabitý. Bude se zde konat např. dětské zábavné odpoledne, kde v úterý 4. září od 14 do 19 hod. bude pro děti připraven skákací hrad a různé hry, nebo ve středu 12. září od 17 hod. se náměstím rozezní koncert jazzové zpěvačky Michaely Jonczy s doprovodem. Úterky 18. a 25. září od 11 do 13:30 hod. budou patřit živé hudbě k poslechu. Cestovatelský večer proběhne ve středu 19. září od 17 hod. a další středu 26. září si návštěvníci užijíod 11 do 19 hod. podzimní vinobraní.

Aktuální program akcí nejen na náměstí Brumlovka, ale v celém BB Centru je k dispozici na facebookových stránkách či Instagramu BB Centrum.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
tel.: (+420) 221 582 111
mobil: (+420) 602 186 708
e-mail: Kristyna.Samkova@passerinvest.cz
www.passerinvest.czwww.bbcentrum.cz

Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
mobil: (+420) 731 613 669
e-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

O developerovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším projektem ve střední Evropě, si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.