4. 9. 2019

Léto končí, akce v BB Centru pokračují

Přestože léto pomalu končí a podzim volá školáky zpět do lavic, v BB Centru se stále něco děje. Na září je pro návštěvníky připraven bohatý program zahrnující sportovní akce, hudební produkce i food festivaly.

Každé úterý 11:30 – 13:00 hudební produkce na Náměstí Brumlovka
Každé úterý v 17:30 běhy v okolí BB Centra
Každý čtvrtek v 7:00 ranní jóga v Parku Brumlovka
4. 9. 12:00 – 15:00, Náměstí Brumlovka – Freestyle fotbal
5. 9. 11:00 – 22:00, Náměstí Brumlovka – Loučení s létem
11. 9. 18:30, restaurace KOBE – Speed Dating
18. 9. 18:30, restaurace KOBE – Speed Dating
19. 9. 11:00 – 17:00, Náměstí Brumlovka – Vinobraní
24. 9. 18:30, restaurace Vyskočilka – Cestovatelský večer – Cestování s dětmi

Po celé září budou za příznivého počasí pokračovat outdoorové sportovní aktivity. Úterní podvečery mohou zájemci vyplnit během po okolí BB Centra pod vedením nadšených běžců a blogerů Soni Hrabec Kotulkové a Michala Hrabce z Running2.cz. Pokud tedy chcete otestovat svou fyzičku nebo se pouze příjemně proběhnout, každé úterý v 17:20 dorazte na recepci budovy Beta, odkud se vybíhá. Kdo dává přednost klidnějšímu pohybu a protahování, může si přivstat a navštívit ranní lekce jógy v Parku Brumlovka. Lekce startují vždy ve čtvrtek v 7:00 ráno.

Trochu netradiční sportovní akce je připravená na středu 4. září. Na Náměstí Brumlovka bude od 12 do 15 hodin probíhat šampionát ve freestyle fotbale. Na místě bude připraveno několik stanovišť, po jejichž zdolání se můžete zapojit do soutěže o zajímavé ceny. V poledne navíc na akci vystoupí Honza Weber, několikanásobný mistr Evropy a světa ve Freestyle footbagu, a bude připravena autogramiáda fotbalových legend Antonína Panenky a Karla Dobiaše.

Přestože sezóna letních dovolených se chýlí k závěru, cestovatelské večery v BB Centru nekončí. V restauraci Vyskočilka se na vás vždy od 17:30 těší zajímavé osobnosti, které se mohou stát inspirací pro váš příští zahraniční výlet. V úterý 24. září vás Barbora Liška z blogu Fox on Board přesvědčí, že děti nejsou při poznávání světa problém a cestovat se dá i s batoletem.

Pro všechny, kdo by rádi šli životem ve dvou, jsou v BB Centru připraveny hned dva seznamovací večery. Všechny proběhnou v restauraci KOBE, kde si vždy od 18:30 prostřednictvím speed datingu budete moci otestovat několik možných potenciálních partnerů. Seznamovací večery jsou připraveny na středy 11. září a 18. září.

Rozlučka s létem proběhne ve čtvrtek 5. září na Náměstí Brumlovka ve velkém stylu. Od 11 hodin je připraven festival pouličního jídla nabízející pestrou směsici chutí z celého světa. Od 17 hodin na něj naváže retro diskotéka, která potrvá až do 22 hodin a promění celé náměstí v taneční parket. BB Centrem se ponesou tóny skladeb z 80. a 90. let, na které si budete moci zatančit a třeba i trochu nostalgicky zavzpomínat. Navíc je připravena soutěž o nejlepší retro kostým, takže přijít oděn stylově do osmdesátek nebo devadesátek se vám rozhodně vyplatí.

Všichni milovníci dobrého vína se mohou těšit na čtvrtek 19. září, kdy na Náměstí Brumlovka proběhne Vinobraní. Na akci bude přítomna řada českých vinařů a nabídne vám vína lisovaná z nejrůznějších odrůd hroznů, chybět nebude ani oblíbený burčák nebo stylové občerstvení, které se k vínu dobře hodí.

Více informací a aktuality týkající se plánovaných akcí můžete sledovat na facebookových stránkách BB Centra.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail: Kristyna.Samkova@passerinvest.cz
www.passerinvest.czwww.bbcentrum.cz

Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.