19. 4. 2018

Krčák žije – nový online magazín a Setkání s veřejností II na Roztylech

Krčák žije je online lifestylový magazín, který nabízí tipy a rady, jak aktivně trávit čas v Krčském lese a jeho nejbližším okolí, a přináší zajímavosti ze současnosti i historie této lokality. Magazín je určený především místním obyvatelům, píšeme ho ale pro každého se zájmem o tento unikátní kus přírody v Praze. Vznik magazínu iniciovala společnost Passerinvest Group, která v blízkosti Krčského lesa revitalizuje zanedbaný areál bývalých jatek Interlov a plánuje mu skrze projekt Nové Roztyly opět vdechnout život. Součástí magazínu je proto také sekce věnovaná projektu Nové Roztyly, která navazuje na bývalé stránky arealinterlovu.cz. Její poslání je ale stále stejné – nabídnout veřejnost všechny dostupné informace o projektu a získávat zpětnou vazbu pro jeho další rozvoj.

www.krcakzije.cz

Setkání s veřejností II – Kam směřuje bývalý areál Interlov na Roztylech

Zveme Vás na prezentaci areálu Nové Roztyly. Přijďte diskutovat s architektem a zástupci společnosti Passerinvest Group a podívat se na již zrekultivovanou část areálu na Roztylech. Těšit se můžete i na sportovně-zábavní doprovodný program pro celou rodinu!

Kdy: 3. 5. 2018 od 17 hod. (doprovodný program již od 15 hod.)

Kde: v bývalém areálu Interlov, vedle restaurace Za větrem u hotelu Nosál (500 m od stanice metra C Roztyly).

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.