28. 3. 2022

Komunitní zařízení Roztyly pro maminky a děti z Ukrajiny

V areálu bývalých jatek Interlov na Roztylech společnost Passerinvest Group zajistila vybudování dočasného komunitního zařízení pro ukrajinské uprchlíky, respektive pro děti a jejich matky, kde mohou najít zázemí pro hlídání dětí, sociální a volnočasové aktivity vč. edukace a zapojit se do sociálních a podpůrných programů.

Jedná se o modulární sestavu buněk Koma Vizovice. Toto zařízení vzniká ve spolupráci s Prahou 11 a Nadačním fondem Help Ukraine, která následně bude tento prostor spravovat a provozovat. Montážní práce začínají v těchto dnech a samotný provoz bude zahájen v průběhu dubna.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.