22. 5. 2014

Do pražského BB Centra se stěhují dvě nové společnosti: Mars a Wrigley

Do administrativní Budovy G, v pořadí již 16. projektu pražského BB Centra na Praze 4, který vyrostl na rohu ulic Michelská a Baarova koncem loňského roku, se začátkem května přesunuly dvě významné společnosti Mars a Wrigley.

 Obě společnosti obsadily v kancelářské části Budovy G bezmála 2 500 metrů čtverečních. „Věříme, že tato změna nás přiblíží jak našim zákazníkům, tak zvýší i naši atraktivitu na pracovním trhu. Hledali jsme místo, kde se budeme cítit doma, a které dobře vyjádří rodinný charakter naší korporace. Líbí se nám také možnost potkávat se i mimo pracovní stoly – třeba na terase nebo v zahradě, která  je součástí této budovy.“, vysvětluje Jakub Kolesa, generální manažer společnosti Mars Czech, s.r.o..

 Mars Česká republika a Slovensko je součástí společnosti Mars, Incorporated, jedné z největších rodinných společností na světě. Společnost Mars je v České republice zastoupena ve čtyřech segmentech: čokoláda, krmiva pro domácí mazlíčky, hlavní jídla a Wrigley žvýkačky a cukrovinky. Na českém a slovenském trhu společnost Mars působí již od roku 1992.

 Budova G na adrese Michelská 1552/58 vyrostla do výšky čtyř nadzemních podlaží a nabízí celkem 5 500 metrů čtverečních variabilních kancelářských ploch. Zájemci o  pronájem si zde mohou vybírat jak z velmi prostorných kanceláří, tak menších jednotek o ploše od 150 do 550 metrů čtverečních. V přízemí budovy se navíc nachází více než tisíc metrů čtverečních pronajímatelných ploch, které jsou určeny především pro obchod a služby. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst situovaných do podzemních podlaží.                                                                                              

Prvními retailovými nájemníky Budovy G se staly společnosti, které potěšily především milovníky sportu, konkrétně golfu a běhání. Letos v březnu tu své zastoupení otevřely společnosti GolfProfi Store Praha a RunExpert. Dohromady tyto dva obchody umístěné do přízemí budovy obsadily 660 metrů čtverečních ploch. V současné době zbývá k pronájmu poslední retailová jednotka o ploše 250 m2, kancelářské plochy jsou pronajaty z 55%.

Budova G je, podobně jako ostatní projekty společnosti PASSERINVEST GROUP, ohleduplná nejenom vůči životnímu prostředí, ale i lidem, kteří v ní pracují. Má energetický štítek B a dle BREEAM je certifikována jako zelená budova. I tato skutečnost bezesporu přispívá k tomu, že o kancelářské i obchodní prostory je v této budově velký zájem. Navíc je zde pro zájemce o prohlídku a pronájem administrativních prostor připraven také zařízený showroom. Návštěva a prohlídka ukázkové kanceláře, umístěné do druhého nadzemního podlaží budovy G, je možná kdykoli po telefonické domluvě.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:

Mgr. Vendula Malochová, Marketing manager

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Tel.: (+420) 221 582 111, fax: (+420) 222 515 521

Mobil: (+420) 605 318 974

E-mail: Vendula.Malochova@passerinvest.cz

www.passerinvest.cz, www.bbcentrum.cz

 

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.