25. 5. 2023

Development Tour Brumlovka v rámci konference CRE v Praze

Kdy jindy než teď v červnu v Praze se dovíte o světových trendech v real estate, co nás čeká v budoucnu nebo získat poznatky, know-how ze zahraničí!

Zúčastněte se mezinárodní oborové konference, kterou v Praze od 14. do 16. června pořádá prestižní organizace The Counselors of Real Estate (CRE), a využijte příležitosti setkat se odborníky z celého světa, se kterými můžete sdílet zkušenosti a aktuální poznatky z oblasti nemovitostí. 

Součástí programu bude ve čtvrtek 15. 6. také komentovaná prohlídka Developement Tour pražské Brumlovky. Pro společnost Passerinvest Group je velká čest, že si organizace CRE vybrala lokalitu Brumlovka jako jedinou prohlídku v rámci své pražské návštěvy.

Všichni účastníci, kteří se na tuto konferenci a doprovodný program zaregistrují, mají unikátní přístup na nabitý program odborných přednášek i neformální setkání s kolegyněmi a kolegy z celého světa.

 Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a zaregistrujte se zde  

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.