14. 9. 2021

Byty v Rezidenci Oliva z 85 % prodány

Projekt Rezidence Oliva, který právě vyrůstá na pražské Brumlovce, hlásí 85 % prodaných bytů a 100 % prodaných obchodních jednotek. Architektonicky zajímavý objekt v blízkosti Parku Brumlovka, jehož výstavba byla zahájena na počátku letošního roku, nabízí celkem 72 bytů a 6 obchodních jednotek v osmi nadzemních podlažích a 84 parkovacích míst ve třech podlažích podzemních.

Prodej bytů v Rezidenci Oliva jsme zahájili letos v dubnu a okamžitě zaznamenali velký zájem. V tuto chvíli je k prodeji posledních 11 jednotek, přičemž zájemci mají stále na výběr ze všech nabízených dispozic – to znamená od 1+kk po 4+kk. Máme radost hlavně z toho, že byty v našem objektu si převážně kupují přímo jejich koncoví uživatelé, ať už jde o rodiny s dětmi nebo mladé páry. Často se také jedná o investice do budoucna, kdy rodiče kupují byt pro svoje děti, ale do doby jejich dospělosti je nabídnou na trhu k pronájmu. Vyloženě investiční kupci se dají počítat pouze v řádku jednotek,“ vysvětluje Lenka Preslová, obchodní ředitelka Passerinvest Group, který je developerem projektu.

Stavba zahájená začátkem letošního roku rychle pokračuje. V tuto chvíli se dokončuje třetí nadzemní podlaží, hrubá stavba bude hotová na jaře příštího roku. Všechny bytové jednotky mají k dispozici lodžii nebo terasu, sklep a garážové stání, benefitem je také výborná dopravní dostupnost, plná občanská vybavenost v okolí a příjemná lokalita přímo u parku. V těsném sousedství Rezidence Oliva vyrůstá menší objekt ve stejném architektonickém stylu s názvem Olivka, který po dokončení nabídne prostory pro mateřskou školu, kavárnu a také unikátní model švýcarské železnice.

Zájemci o bydlení si mohou domluvit návštěvu v showroomu Rezidence Oliva v budově Brumlovka, který je otevřený každý všední den s výjimkou úterý v předem daných časech nebo po individuální domluvě. Více informací zájemci najdou na webových stránkách projektu www.rezidenceoliva.cz.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.