2. 5. 2006

BB CENTRUM NAVŠTÍVIL PŘEDSEDA ODS MIREK TOPOLÁNEK

V dopoledních hodinách 2. května navštívil administrativní komplex BB Centrum na Praze 4 předseda ODS Mirek Topolánek. Společně s představiteli společnosti Passerinvest Group se zúčastnil prohlídky rozestavěné budovy Gamma, která byla v nedávné době pronajata společnosti Český Telecom. Následovalo setkání vrcholného představitele naší politické scény se zástupci firem sídlících právě v BB Centru. Při diskuzi zazněla nejen aktuální předvolební témata, ale také společnost Passerinvest Group společně s ECE představily panu Topolánkovi svoji vizi zástavby území po bývalé koksovně Karolina nedaleko centra Ostravy.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.