8. 6. 2007

7. ROČNÍK TURNAJE BB C CUP ZNÁ JIŽ SVÉ VÍTĚŽE

V pátek 8. června 2007 proběhl již 7. ročník tradičního turnaje v sálové kopané, který nese příznačný název BB C CUP. Jeho pořadatel, společnost Passerinvest Group, vybral i letos pro tento turnaj sportovní halu Děkanka na Pankráci, ve které se sešlo osm týmů z řad nájemců administrativního komplexu BB Centrum – ČEZ, EDS, Huawei, Microsoft, OKIN FACILITY, Passerinvest Group, Puma a Ross.
Po lítém boji zvítězila nakonec společnost OKIN FACILITY, která od společnosti Passerinvest Group, jež se letos umístila na druhém místě, převzala štafetu vítězů a odnesla si putovní pohár. Třetí místo vybojovala společnost Microsoft, v jejímž týmu hrál také nejlepší střelec turnaje – Michal Holeček, který v zápasech dokázal nastřílet celkem osm gólů.
„Jsme rádi, že jsme se i letos zúčastnili BB C CUPu, neboť je to výborná příležitost k setkání s nájemci BB Centra, při kterém si zároveň můžete zasportovat. Během zápasů navíc vládla přátelská atmosféra, a tak doufám, že v této tradici fotbalových turnajů budeme pokračovat i v dalších letech,“ řekl na závěr turnaje v sálové kopané pan Daniel Kubeš, Office a Property Manager společnosti Passerinvest Group.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.