Do našeho týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Property Manager. Nová posila týmu bude mít na starosti management svěřených objektů, bude spolupracovat s kolegyněmi a kolegy z různých týmů napříč celou firmou. Pokud máte zkušenosti v oboru, neváhejte se na nás obrátit. Více informací naleznete dále…

Požadujeme

  • VŠ technické zaměření
  • 3 roky property management
  • MS Office
  • AJ min. B2
  • Klientský proaktivní přístup, dobrá organizace práce, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita

Pracovní náplň

  • Property management svěřených objektů
  • Organizace výběrových řízení dodavatelů služeb
  • Reporting majiteli budov v rozsahu daném smluvními podmínkami
  • Dohled nad všemi dodavateli a správou budov včetně facility managementu
  • Finanční evidence nákladů budov – jejich kompletní rozpočtování a rozúčtování
  • Kompletní řízení provozu budov včetně všech souvisejících činností
  • Zastupování majitele budov při jednání s orgány státní správy
  • Autorizace plateb ve smyslu validace a alokace nákladů
  • Spolupráce s účetním oddělením a auditory
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Neustálý kontakt s nájemci a sledování milníků nájemních smluv
  • Spolupráce s pověřenými právními zástupci majitele na přípravě nájemních smluv a jejich dodatků
  • Řešení vzniklých pojistných událostí