2. 6. 2009

VÍTĚZEM 9. ROČNÍKU TURNAJE BB CENTRUM CUP 2009

V tomto turnaji se mezi sebou utkaly týmy tvořené nájemci BB Centra, kteří se při této příležitosti sešli na hřišti FK Slavoj Vyšehrad na Praze 4. Pořadatelem turnaje byla jako každoročně společnost PASSERINVEST GROUP, a.s., která se jej také sama zúčastnila. Dalšími účastníky byli, kromě týmu pořadatele, také společnosti Hewlett-Packard, Microsoft, OKIN GROUP, ROSS, HUAWEI, Skupina ČEZ a Balance Club Brumlovka.

Vítězství i putovní pohár si po celodenním zápolení odnesl tým z Balance Clubu Brumlovka a obhájil tak svoje loňské prvenství. Na druhém místě se pak umístil tým pořadatele firma PASSERINVEST GROUP a bronzové ocenění si odnesli hráči z týmu Microsoft.

„Jsem velice rád, že tradice turnaje v kopané pokračuje již devátým rokem. Je to výjimečná příležitost, při které se můžeme vzájemně setkat v neformálním prostředí a v přátelské atmosféře si zasportovat,“ řekl Daniel Kubeš, Property manager společnosti PASSERINVEST GROUP.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.