4. 3. 2019

V BB Centru vítáme jaro – akce pro širokou veřejnost nejen z Prahy 4

Venkovní teploty se konečně vyšplhaly nad nulu a jaro se hlásí o slovo. Přivítat ho a využít tak příjemného počasí můžete například v BB Centru v Praze 4, kde je v březnu připravena pestrá nabídka vnitřních i venkovních akcí pro širokou veřejnost z řad nájemců i návštěvníků. Stačí si vybrat.

6. 3. Cestovatelský večer – Mexiko: Napříč královstvím kontrastu

14. 3. Jarní polévkování

20. 3. Speed dating

21. 3. Vítání jara

27. 3. Speed dating

18. 3. – 22. 4. Výstava Proměny 100 let očima fotografů v budově Alpha

Pro milovníky vůně dálek je na začátku března, konkrétně ve středu 6., připraven další z oblíbených cestovatelských večerů v restauraci KOBE. Tentokrát se návštěvníci budou moci prostřednictvím vyprávění Radky Myškové přenést do slunného Mexika a poznat karibské pláže pokryté jemným pískem i chudinské slumy. Mexiko je světem plným kontrastů, který se může pochlubit bohatou historií, svéráznou magií i pikantní kuchyní a má stále čím ohromovat. Radka Myšková kouzlu této země zcela propadla, navštívila ji už víc než patnáctkrát.

Pro ty, kdo oceňují čiré vývary i hutné krémy je na čtvrtek 14. března připraveno Jarní polévkování. Tento festival polévek představí vedle klasického vývaru či tradiční české bramboračky i cizokrajné chutě. Je libo ochutnat pravý ruský boršč nebo raději exotičtější indický Dhál či japonské miso? Na Náměstí Brumlovka v BB Centru to není problém. Akce bude probíhat od 11 do 18 hodin a krom stánků s občerstvením se mohou návštěvníci těšit také na hudební program či kreativní dílničky pro děti.

Když se venku konečně vyčasilo, láká to na procházku. A proč byste na ni museli chodit sami? Ve dvou se to lépe táhne, proto BB Centrum připravilo hned dva večery zasvěcené lásce a hledání ideálního protějšku. Dvě po sobě jdoucí středy (20. a 27.) se v restauraci KOBE odehraje tzv. speed dating, tedy večer, během něhož si můžete dát krátké čtyřminutové rande s několika různými protějšky a poznat, kdo by se k vám nejlépe hodil. Více informací a registrace možná na www.randemotyl.cz.

Příchod jara je třeba oslavit stylově, proto se na Náměstí Brumlovka 21. března od 11 do 18 hodin odehraje Vítání jara. Pro všechny zájemce budou připraveny stánky s občerstvením nabízející třeba sezónní ovoce a zeleninu, jarní limonády nebo domácí pečivo a marmelády. Nebudou chybět ani hudební vystoupení a bohatý doprovodný program.

Nejen milovníky historických fotografií jistě přiláká výstava probíhající od 18. března do 22. dubna v budově Alpha. Na deseti panelech jsou zachyceny ty nejdůležitější mezníky našich stoletých dějin, z nichž každý charakterizuje jednu dekádu naší historie. Připomenout si můžete vznik Československa, příjezd vojsk Varšavské smlouvy nebo sametovou revoluci. Vstup na výstavu je zdarma.

Více informací a přehled akcí naleznete na facebookových nebo internetových stránkách BB Centra.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail: Kristyna.Samkova@passerinvest.cz
www.passerinvest.czwww.bbcentrum.cz

Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

O developerovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká investiční a developerská společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací lokality BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším projektem ve střední Evropě, si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a zejména zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé jak investiční, developerské projekty, tak i projekty, které slouží široké veřejnosti a obyvatelům Prahy.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.