25. 3. 2010

PASSERINVEST GROUP, a. s. získal druhé místo v kategorii „Služby pro podniky, činnosti v oblasti stavebnictví“ v žebříčku 100 obdivovaných firem ČR

25. března 2010 vyhlásilo Sdružení CZECH TOP 100 již po dvanácté výsledky žebříčku 100 obdivovaných firem v České republice. Společnost PASSERINVEST GROUP, a.s. se stejně jako v loňském roce umístila na druhém místě v kategorii Služby pro podniky, činnosti v oblasti stavebnictví. Prvenství v této kategorii patřilo firmě KPMG Česká republika, s.r.o. Třetí a čtvrté místo obsadila společnost Deloitte Advisory s.r.o. a Veletrhy Brno, a.s.
Absolutním vítězem se stala ŠKODA AUTO a.s., která si tak vyměnila místo s druhým v pořadí Skupinou ČEZ, a.s.. Třetí místo náleželo STUDENT AGENCY, s.r.o.
Žebříček je sestavován na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací. Pro zjednodušení jsou firmy řazeny do 25 kategorií.
www.czechtop100.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.