1. 3. 2017

Budova ALPHA získala certifikát BREEAM

Budova ALPHA patří od roku 2014 zpět do vlastnictví společnosti PASSERINVEST GROUP a v roce 2016 byla dokončena revitalizace vnitřních i vnějších prostor budovy. Budova ALPHA v letošním roce získala, po úspěšné revitalizaci, certifikát BREEAM In-Use na úrovni Very Good v kategorii Building Management. Tento certifikát potvrzuje, že je tato budova pražského BB Centra i nadále ohleduplná nejenom vůči životnímu prostředí, ale i lidem, kteří v ní pracují.

Z celkových 12 300 m2 kancelářských ploch je v současnosti v budově ALPHA volných 3 430 m(z toho je 1668 m2 rezervováno).

Certifikace BREEAM hodnotí dopad na okolí, spotřeby vody a energie, použité materiály, kvalitu vnitřního prostředí a uživatelské kvality nutné pro efektivní práci.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.