13. 11. 2018

BB CENTRUM: Nabitý program podzimních akcí odstartoval

Přestože je venku již sychravo, na náměstí Brumlovka v BB Centru se stále něco děje. Na listopad a prosinec je připravena celá řada akcí:

  • 15. listopadu, 11:00-19:00: Podzimní polévkování na náměstí Brumlovka
  • 21. listopadu, 17:30-19:30: Cestovatelský večer – Jižní Amerika
  • 28. listopadu, 16:00-19:00: Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku
  • 5. prosince, 11:00-19:00: Andělská nadílka na náměstí Brumlovka
  • 12. prosince, 18:00-19:30: Hvězdný vánoční koncert
  • 12. prosince, 17:30-19:30: Cestovatelský večer – Jihovýchodní Asie

Ve středu 15. listopadu provoní náměstí Brumlovka polévky. Bude zde probíhat první ročník Podzimního polévkování nabízející návštěvníkům rozmanité chutě z celého světa. Kromě dobrého jídla je připraven také hudební doprovod a kreativní dílny pro děti i dospělé.

Chystají se rovněž dva cestovatelské večery. Ten první konaný 21. listopadu pozve účastníky na cestu po Jižní Americe, a to napříč celým kontinentem od Karibiku na severu po Patagonii na jihu. Druhý 12. prosince zase ukáže krásy Vietnamu od přelidněných metropolí, přes starobylé chrámy až po liduprázdné pláže. Cestovatelské večery se konají vždy od 17:30 v restauraci KOBE na náměstí Brumlovka.

Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům je pro návštěvníky BB Centra připraveno i několik akcí spojených právě s tímto časem. Na sklonku měsíce, ve středu 28. listopadu, se na náměstí Brumlovka rozsvítí vánoční stromeček. Kulturní program bude doplněn o stánky s vánoční tématikou a stánky s občerstvením. Nebudou chybět ani tradiční koledy, které si budou moci návštěvníci zazpívat spolu s Dětským sborem Rolnička.

Na začátku prosince, konkrétně 5. prosince se mohou děti i dospělí těšit na Andělské odpoledne na náměstí Brumlovka, kde bude připraven bohatý kulturní program – kreativní dílnička s vánoční tématikou, strom splněných přání a rozdávat radost bude dobrotivý Mikuláš spolu s anděly.

Jen týden nato, 12. prosince, jsou všichni srdečně zváni do Společenského centra Bethany na Hvězdný vánoční koncert, který začne v 18:00 hod. a vystoupí na něm umělci zvučných jmen Vratislav Kříž (baryton), Yukiko Kinjo (soprán), Kateřina Englichová (harfa), Jitka Hosprová (viola) a Lenka Navrátilová (klavír).

Více informací naleznete na www.bbcentrum.cz

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne:
Kristýna Samková, Head of PR and Marketing dept.
PASSERINVEST GROUP, a.s.
Tel.: (+420) 221 582 111
E-mail: Kristyna.Samkova@passerinvest.cz
www.passerinvest.czwww.bbcentrum.cz

Marcela Štefcová
Crest Communications a.s.
Mobil: (+420) 731 613 669
E-mail: marcela.stefcova@crestcom.cz

O developerovi

PASSERINVEST GROUP, a. s., je ryze česká developerská a investiční společnost, jejíž jméno je spojováno zejména s realizací multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4 – Michli. Tímto, svého druhu nejúspěšnějším a nejrozsáhlejším projektem ve střední Evropě, si společnost založená roku 1991 Radimem Passerem vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, vstřícný vztah k nájemcům-uživatelům budov a zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí. Ve svém portfoliu má PASSERINVEST GROUP další zajímavé developerské projekty.

Více informací a fotografie v tiskové kvalitě Vám poskytne

Kristýna Samková

Head of PR and Marketing department

Kamila Žitňáková

Crest Communications a.s.

PASSERINVEST GROUP, a. s.

Passerinvest Group (dále Passerinvest) je ryze český stavitel a investor. Společnost byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov, rezidenčních objektů i občanské vybavenosti.
Passerinvest je jako odpovědný urbanistický developer od roku 1998 spojován převážně s Brumlovkou (BB Centrum) v Praze 4, která je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě. Dalším významným projektem v portfoliu společnosti jsou Nové Roztyly, konkrétně brownfield bývalých jatek areálu Interlov, kde by v budoucnosti mělo vzniknout místo s příjemným bydlením s velkým parkem, doplněné o služby široké veřejnosti a administrativní funkci. Principy městské výstavby a dlouhodobě udržitelný rozvoj Prahy i České republiky jsou součástí vize společnosti Passerinvest, která si díky svému odpovědnému přístupu vybudovala velmi dobré jméno jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni. Zásluhu na tom má nejenom kvalita realizovaných projektů a vysoká úroveň poskytovaných služeb, ale i smysl pro fair-play, zákaznický přístup a také zodpovědnost vůči společnosti i životnímu prostředí.