Baví vás práce v oboru real estate? Rádi organizujete schůzky či prezentujete? Máte přehled o trhu v oblasti pronájmu kanceláří či obchodních jednotek? Chcete pracovat v jedinečném pracovním prostředí, které jinde v Praze nenajdete?  Máme otevřenou pozici Leasing manažer/ka. Další informace nalezne zde, ozvěte se nám.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oboru real estate alespoň 5 let
  • Zájem o obor a chuť dále se rozvíjet
  • Proaktivita a odpovědnost v nadprůměrné míře
  • Přirozená komunikativnost a vysoká schopnost organizace práce
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Znalost AJ – min. úroveň B2
  • MS Office na dobré uživatelské úrovni

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních klientů
  • Udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky s cílem dosáhnout vysoké míry jejich spokojenosti
  • Zodpovědnost za pronájem retailových ploch a kancelářských nájemců
  • Analýza potřeby zákazníka a formuluje prodejní argumenty
  • „First contact“ s klientem
  • Podpora a intenzivní komunikace v rámci Leasing teamu
  • Průběžná analýza kancelářského trhu
  • Zpracování reportů, podkladů a analýz

Nabízíme

  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práce na plný úvazek

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li kvalifikační předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV na  hr@passerinvest.cz . V předmětu zprávy prosím uveďte název pozice. Děkujeme za pochopení.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů PASSERINVEST GROUP, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.