FLEKSI, projekt koncernu Passerinvest, nabízí plně vybavené kanceláře a místa pro coworking i eventy lokalitě Brumlovka v Praze 4 a to celkem ve 3 pobočkách – v budovách Filadelfie, B a Beta. Brumlovka je to moderní městská čtvrť, kde najdete vše, co potřebujete pro váš spokojený pracovní den.  Zaujala Vás pozice “Junior Sales Manager do FLEKSI“? Podrobnosti naleznete zde.

Náplň práce:

Co tě čeká?

  • Jako Junior Sales Manager budeš hrát klíčovou roli v identifikaci a akvizici nových klientů, stejně jako v péči o stávající zákazníky. Tvůj úkol bude udržovat dlouhodobé vztahy s našimi klienty, abychom dosáhli vysoké úrovně jejich spokojenosti.
  • Budeš denně v kontaktu s našimi klienty, abys řešil/a jejich aktuální potřeby, navrhoval/a a vyjednával/a relokace a efektivní využití prostorů.
  • Budeš zodpovědný/á za pronájem prostorů FLEKSI.
  • Náplní tvé práce bude vytváření obchodních nabídek, vyjednávání podmínek pronájmu a smluvních dohod. Budeš analyzovat potřeby zákazníků, formulovat prodejní argumenty a navrhovat vhodné obchodní strategie a marketingové nástroje ve spolupráci s naší GM Andreou.
  • Aktivně se budeš podílet na přípravě celoroční obchodní strategie a její implementaci a realizaci. Budeme spolu připravovat roční plán investic a obchodní plán společnosti. Budeš organizovat prezentační akce pro stávající a potenciální zákazníky a účastnit se obchodních událostí.
  • Budeš si udržovat povědomí o situaci na trhu a činnosti konkurence

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • Praxe v oboru real estate výhodou
  • Zájem o obor a chuť dále se rozvíjet
  • Proaktivita a odpovědnost v nadprůměrné míře
  • Přirozená komunikativnost a vysoká schopnost organizace práce
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Český jazyk – alespoň na úrovni C1 či mateřský jazyk
  • Znalost AJ – min. úroveň B2
  • MS Office na dobré uživatelské úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práce na plný úvazek (1.rok uzavíráme smlouvu na dobu určitou, poté po vzájemné spolupráci překlápíme na dobu neurčitou).

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li kvalifikační předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV na  hr@passerinvest.cz . V předmětu zprávy prosím uveďte název pozice. Děkujeme za pochopení.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů PASSERINVEST GROUP, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.